هیپنوتیزم استیج (صحنه) یا هیپنوتیزم نمایشی

هیپنوتیزم استیج (صحنه) یکی از نمایش های زیبا و دیدنی در کل دنیاست که مردم زیادی علاقه مند به دیدن این برنامه ها هستند

هیپنوتیزم صحنه یا هیپنوتیزم نمایشی به وضعیتی گفته می‌شود که در یک کلاس درس، سالن نمایش، محل نمایشهای سیرک یا به خاطر سرگرمی و یا خنده، گروهی از حاضران در یک سالن به روی صحنه فراخوانده شوند و هیپنوتیزور با هیپنوتیزم کردن آنها و اجرای پدیده‌های جالب و جذاب هیپنوتیزمی روی آنها، موجبات سرگرمی و خنده‌ی حضار یا معرفی هیپنوتیزم را به روایتی عامیانه فراهم می‌سازد.

هیپنوتیزم استیج (صحنه) یا هیپنوتیزم نمایشی

عوارض هیپنوتیزم صحنه یا هیپنوتیزم گروهی
در صفحه‌ی ۱۲۸ از کتاب‌القای خلسه و تلقین، ویراسته‌ی‌ دکتر کوریدون هاموند این مطالب به چشم می‌خورند:
مطالبی که در زمینه‌ی عواقب بعدی هیپنوتیزم صحنه وجود دارند، از دو نقطه نظر با ارزش هستند:
۱) این کار ممکن است توسط یکی از صاحبان مشاغلی که مجاز به استفاده از هیپنوتیزم هستند، برای آموزش همگانی، از جمله در دانشگاهها، مقاطع راهنمایی و دبیرستانی برای آشنایی تماشاچیان با هپینوتیزم و جلب حمایت آنها از برنامه‌های هیپنوتیزم صحنه صورت بگیرد. تمام افراد متخصص باید نقش مهمی را در حفاظت جامعه به عهده بگیرند. نتایج تحقیقات انجام شده توسط دو پژوهشگر، در این زمینه نشان می‌دهد که هیپنوتیزم صحنه آن چنان ادراکات و باورهای عامه‌ی مردم را نسبت به هیپنوتیزم مغشوش می‌کند، که بعدها حتی هیپنوتیزم درمانگران اصیل و برای اهداف درمانی هم در این مناطق ممکن است دچار محدودیت شوند.
۲) اگر حتی در شرایط درمانی، با درجاتی از بی‌احتیاطی و نا آگاهی هیپنوتیزم صورت بگیرد، ممکن است بیماران در معرض خطرات متعددی قرار بگیرند.
● گزارشهای علمی و مستند درباره‌ی عواقب ویرانگر هیپنوتیزم صحنه
در صفحات ۱۲۸ و ۱۲۹ از کتاب القای خلسه و تلقین با ذکر مأخذ ومنابع به این عواقب و عوارض از هیپنوتیزم گروهی یا صحنه در شرکت‌کنندگان اشاره و تأکید شده است:
▪ علائم و نشانه‌های دیرپای گسستگی ذهنی.
▪ احساس گم گشتگی و عدم وقوف به زمان و مکان و پیدایش رفتارهای ضد اجتماعی.
▪ نیاز به بستری شدن در بیمارستان با یک احساس بهت زدگی که تا یک هفته پس از شرکت در یک هیپنوتیزم صحنه (هیپنوتیزم استیج) در فردی وجود داشته و این بیمار به این احساس و ادراک رسیده بود که روی صحنه مورد صدمه و تحقیر قرار گرفته است.

دکتر رضا جمالیان/هفته نامه پزشکی امروز/به نقل از سایت ویستا

خرید و دانلود دوره آموزشی هیپنوتیزم استیج (صحنه) جف رونینگ

مشخصات فایل
  فرمت    AVI  
  حجم  ۱۲.۲GB  
  مدت زمان
  تعداد بخشها  ۲۵ قسمت  
 توضیحات ویدئو ها زبان اصلی هستند  

توجه:

کاربر گرامی ، بلافاصله پس از خرید ، دکمه دریافت فایل نمایان شده و نیز لینک های دانلود دوره هیپنوتیزم استیج (صحنه) به ایمیلتان ارسال می گرد

بخشی از  دوره آموزشی هیپنوتیزم استیج (صحنه) یا هیپنوتیزم نمایشی را ببینید :

بخشی از هیپنوتیزم نمایشی جف رونینگ را ببینید :

 

روان راهنما

توجه : لینک دانلود فایلها بلافاصله پس از خرید ظاهر میشود و به ایمیل شما هم ارسال میشود(پوشه هرزنامه یا spam را چک کنید). در صورتی که پس از خرید با مشکل دانلود در مرورگر گوگل کروم مواجه شدید از این راهنما استفاده کنید. ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید (پسورد فایلها: ۱۳۵۷ و یا www.ravanrahnama.ir) ravanrahnama این مجموعه را ببینید bookh

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *