دانلودها

دانلود فایل و مطالب روانشناسی    پسورد فایلها : www.ravanrahnama.ir

دانلود ایبوک روانشناسی

کارگاه آموزشی

فیلم روانشناسی

دانلود پاورپوینت روانشناسی

نرم افزار روانشناسی

دانلود کتاب روانشناسی

موسیقی آرام بخش

ویدئوهای آموزشی روانشناسی

مطالعات نشان داده است که استفاده از فیلم های کوتاه امکان پردازش موثرتر و یادآوری بهتر را فراهم می کند. صوتی تصویری بودن ویدئوها منجر به جذب مخاطبان بیشتر می شود و به هر کاربر اجازه می دهد اطلاعات را به شکلی که برای خودش مناسب تر است پردازش کند. پژوهشی توسط شرکت نرم افزاری کالتورا (Kaltora) در سال ۲۰۱۵ نشان داد که ۹۳% معلمان عقیده دارند، استفاده از ویدئوهای آموزشی تجربه یادگیری را بهبود می دهد، و موانعی مانند موقعیت کلاس و دانش‌آموزان و دانشجویان که زمانی غیرقابل عبور بودند را از میان برمی دارد.

ویدئوهای آموزش هیپنوتیزماز هیپنوتیزم می توان برای رفع مشکلات و عادات منفی و حتی درمان برخی بیماری ها و اختلالات استفاده کرد. به عقیده دکتر اشپیگل، مردم در حالت هیپنوتیزم کارهای شگفتی می کنند که در وضعیت عادی ممکن نیست. تعداد بیماری ها و مشکلاتی که توسط هیپنوتیزم درمانی قابل حل هستند و معمولا باید تحت نظر یک هیپنوتراپیست انجام شوند زیاد است و در اینجا فقط به چند نمونه رایج آن اشاره می شود :

ترک سیگار توسط هیپنوتیزم ، کنترل وزن توسط هیپنوتیزم ، کنترل درد توسط هیپنوتیزم ، ترک اعتیاد توسط هیپنوتیزم ، هیپنوتیزم و زایمان طبیعی ، ترک عادات منفی با هیپنوتیزم  ، رفع مشکلات جنسی با هیپنوتیزم ، درمان اضطراب توسط هیپنوتیزم ، بهبود در ورزش به وسیله هیپنوتیزم . ..... برای دانلود ویدئوهای آموزش هیپنوتیزم اینجا کلیک کنید

نمونه ای از آموزشهای هیپنوتیزم : هیپنوتیزم سریع با نسخه مدرن القای هیپنوتیزمی المان

برای دانلود کامل این ویدئو اینجا کلیک کنید

نمونه ای از آموزشهای هیپنوتیزم : دانلود کنید آموزش خود هیپنوتیزم توسط استاد گیل بوین

برای دانلود کامل این ویدئو اینجا کلیک کنید

دانلود نرم افزار و اپلیکیشن روانشناسی

فناوری اطلاعات و ارتباطات به ویژه نرم افزار ها و اپلیکیشن ها را می توان به عنوان ابزاری نیرومند و قوی برای ارتقای کیفیت و کارایی آموزش مورد استفاده قرار داد، به گونه ای که شیوه های سنتی آموزش را دستخوش تغییر قرار دهد و دیگر نیازی به حضور فیزیکی در کلاسهای درس نباشد.
اگر تا دیروز آموزش و درمان تنها از معلمان و مربیان سود می برد و کتاب به عنوان اصلی ترین منبع اطلاعاتی در امر آموزش محسوب می شد، امروزه آموزش با ابزارها و محیط های جدید ارتباطی روبرو شده است. پیشرفت های اخیر در صنعت رایانه و نرم افزار، ورود و ظهور شبکه های اطلاع رسانی محلی و بین المللی و بویژه اینترنت، چند رسانه ها، فناوریهای ارتباطی، ابزارها و روشهای جدید را پیش روی ، برنامه ریزان و مدیران و مجریان برنامه های آموزشی و والدین قرار داده است.
نفوذ فناوری های جدید اطلاعاتی به مراکز آموزشی ( از مدارس تا دانشگاهها ) و حتی منازل، روابط ساده معلمی و شاگردی را به طور کلی دگرگون ساخته است. به این ترتیب، الگوهای سنتی یادگیری و درمان متحول شده اند و کاربران با حجم گسترده ای از اطلاعات و دانش مواجه هستند.  ..... برای دانلود نرم افزار و اپلیکیشن روانشناسی اینجا کلیک کنید

نمونه نرم افزار و اپلیکیشن روانشناسی : نرم افزار بهبود کارکردهای اجرایی مغز

نرم افزار بهبود کارکردهای اجرایی مغز : تمریناتی برای افزایش توجه ، حافظه و بازداری پاسخ

کارکردهای اجرایی به ما کمک می کنند تا : ۱ برای رسیدن به اهدافمان، مهارتهای تفکر خاصی را به کار ببریم و راه حلهایی را برای مسائل به وجود آوریم. ۲ هنگام حر کت در مسیر اهداف رفتارمان را هدایت و اصلاح کنیم. 
نرم افزار بهبود کارکردهای اجرایی مغز به صورت عالی محیطی را فراهم میکند که میتوانید اقدام به افزایش و تقویت عملکردهای اجرایی (از قبیل جمله توجه و حافظه) کودکان از  جمله کودکان مبتلا به بیش فعالی کمبود توجه نمایید. ..... برای دانلود سایر نرم افزارها  اینجا کلیک کنید.

دانلود کارگاه و فایلهای صوتی روانشناسی

کارگاه های روانشناسی محلی برای آموزش نظریه ها، رویکرد ها و تکنیک های روانشناسی و آماده سازی روانشناسان و مربیان برای ورود به حوزه درمان و تعلیم و تربیت هستند.
کارگاه های روانشناسی در دو سطح قرار دارند : سطح عمومی که برای عموم افراد جامعه مناسب است و به ارتقای سطح سلامت روان جامعه  کمک می کند مانند کارگاه مهارت های زندگی ، کارگاه کنترل خشم ، کارگاه مدیریت اضطراب ، کارگاه آموزش مهارت های زناشویی ، مهارت های فرزندپروری ، کارگاه مهارت های ارتباطی ، کارگاه پیشگیری از اعتیاد و … می باشند . بسیاری از خانواده و همسران نیاز به حضور در این کارگاه ها دارند تا بتوانند بهداشت روانی خانواده خود را بهبود بخشند.
سطح تخصصی که ویژه دانش آموختگان رشته های روانشناسی و مشاوره است . مانند کارگاه درمان شناختی رفتاری (CBT) ، کارگاه روانپویشی کوتاه مدت ISTDP ، کارگاه درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT ، کارگاه زوج درمانی ، کارگاه تربیت درمانگر جنسی ، کارگاه طرحواره درمانی ، کارگاه خانواده درمانی ، کارگاه بازی درمانی ، کارگاه ذهن آگاهی ، کارگاه تربیت درمانگر اعتیاد ، کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA ، کارگاه تربیت جنسی کودکان ، کارگاه مشاوره پیش از ازدواج و ….... برای دانلود کارگاه ها و فایلهای صوتی روانشناسی اینجا کلیک کنید

دانلود کتابهای فارسی و انگلیسی روانشناسی

کتاب وسیله ای است که دانش بشری به مدد آن از تباه شدن مصون می ماند و به آیندگان منتقل می شود. کتاب محصول تجربه‏ های بشری و خلاقیت‏های ذهنی و آموخته‏ های دراز مدت انسان است. سهم کتاب در انتقال دانش‏ها، گاهی به مراتب بیشتر و فراتر از دیگر ابزار آموزشی است.
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتاب‌هایی که می‌خوانید و انسان‌هایی که ملاقات می‌کنید./مک لوهان
کتاب، بزرگ‌ترین اختراع بشر است./ ویلیام شکسپیر
بهترین دوست من کسی است که کتاب‌هایی را به من هدیه کند که تا به حال نخوانده باشم./ لینکلن
دانلود کتابهای فارسی و انگلیسی روانشناسی در روان راهنما 

دانلود کتابهای فارسی         دانلود کتابهای انگلیسی

دانلود ایبوک روانشناسی

کارگاه آموزشی

فیلم روانشناسی

دانلود پاورپوینت روانشناسی

نرم افزار روانشناسی

دانلود کتاب روانشناسی

موسیقی آرام بخش

این مطلب روان راهنما را به اشتراک بگذارید