دانلودها

دانلود فایل و مطالب روانشناسی    پسورد فایلها : www.ravanrahnama.ir

ویدئوهای آموزشی روانشناسی

مطالعات نشان داده است که استفاده از فیلم های کوتاه امکان پردازش موثرتر و یادآوری بهتر را فراهم می کند. صوتی تصویری بودن ویدئوها منجر به جذب مخاطبان بیشتر می شود و به هر کاربر اجازه می دهد اطلاعات را به شکلی که برای خودش مناسب تر است پردازش کند. پژوهشی توسط شرکت نرم افزاری کالتورا (Kaltora) در سال ۲۰۱۵ نشان داد که ۹۳% معلمان عقیده دارند، استفاده از ویدئوهای آموزشی تجربه یادگیری را بهبود می دهد، و موانعی مانند موقعیت کلاس و دانش‌آموزان و دانشجویان که زمانی غیرقابل عبور بودند را از میان برمی دارد.

ویدئوهای آموزش هیپنوتیزماز هیپنوتیزم می توان برای رفع مشکلات و عادات منفی و حتی درمان برخی بیماری ها و اختلالات استفاده کرد. به عقیده دکتر اشپیگل، مردم در حالت هیپنوتیزم کارهای شگفتی می کنند که در وضعیت عادی ممکن نیست. تعداد بیماری ها و مشکلاتی که توسط هیپنوتیزم درمانی قابل حل هستند و معمولا باید تحت نظر یک هیپنوتراپیست انجام شوند زیاد است و در اینجا فقط به چند نمونه رایج آن اشاره می شود :

ترک سیگار توسط هیپنوتیزم ، کنترل وزن توسط هیپنوتیزم ، کنترل درد توسط هیپنوتیزم ، ترک اعتیاد توسط هیپنوتیزم ، هیپنوتیزم و زایمان طبیعی ، ترک عادات منفی با هیپنوتیزم  ، رفع مشکلات جنسی با هیپنوتیزم ، درمان اضطراب توسط هیپنوتیزم ، بهبود در ورزش به وسیله هیپنوتیزم . ..... برای دانلود ویدئوهای آموزش هیپنوتیزم اینجا کلیک کنید

نمونه ای از آموزشهای هیپنوتیزم : هیپنوتیزم سریع با نسخه مدرن القای هیپنوتیزمی المان

برای دانلود کامل این ویدئو اینجا کلیک کنید

نمونه ای از آموزشهای هیپنوتیزم : دانلود کنید آموزش خود هیپنوتیزم توسط استاد گیل بوین

برای دانلود کامل این ویدئو اینجا کلیک کنید

دانلود نرم افزار و اپلیکیشن روانشناسی

فناوری اطلاعات و ارتباطات به ویژه نرم افزار ها و اپلیکیشن ها را می توان به عنوان ابزاری نیرومند و قوی برای ارتقای کیفیت و کارایی آموزش مورد استفاده قرار داد، به گونه ای که شیوه های سنتی آموزش را دستخوش تغییر قرار دهد و دیگر نیازی به حضور فیزیکی در کلاسهای درس نباشد.
اگر تا دیروز آموزش و درمان تنها از معلمان و مربیان سود می برد و کتاب به عنوان اصلی ترین منبع اطلاعاتی در امر آموزش محسوب می شد، امروزه آموزش با ابزارها و محیط های جدید ارتباطی روبرو شده است. پیشرفت های اخیر در صنعت رایانه و نرم افزار، ورود و ظهور شبکه های اطلاع رسانی محلی و بین المللی و بویژه اینترنت، چند رسانه ها، فناوریهای ارتباطی، ابزارها و روشهای جدید را پیش روی ، برنامه ریزان و مدیران و مجریان برنامه های آموزشی و والدین قرار داده است.
نفوذ فناوری های جدید اطلاعاتی به مراکز آموزشی ( از مدارس تا دانشگاهها ) و حتی منازل، روابط ساده معلمی و شاگردی را به طور کلی دگرگون ساخته است. به این ترتیب، الگوهای سنتی یادگیری و درمان متحول شده اند و کاربران با حجم گسترده ای از اطلاعات و دانش مواجه هستند.  ..... برای دانلود نرم افزار و اپلیکیشن روانشناسی اینجا کلیک کنید

نمونه نرم افزار و اپلیکیشن روانشناسی : نرم افزار بهبود کارکردهای اجرایی مغز

نرم افزار بهبود کارکردهای اجرایی مغز : تمریناتی برای افزایش توجه ، حافظه و بازداری پاسخ

کارکردهای اجرایی به ما کمک می کنند تا : ۱ برای رسیدن به اهدافمان، مهارتهای تفکر خاصی را به کار ببریم و راه حلهایی را برای مسائل به وجود آوریم. ۲ هنگام حر کت در مسیر اهداف رفتارمان را هدایت و اصلاح کنیم. 
نرم افزار بهبود کارکردهای اجرایی مغز به صورت عالی محیطی را فراهم میکند که میتوانید اقدام به افزایش و تقویت عملکردهای اجرایی (از قبیل جمله توجه و حافظه) کودکان از  جمله کودکان مبتلا به بیش فعالی کمبود توجه نمایید. ..... برای دانلود سایر نرم افزارها  اینجا کلیک کنید.

دانلود کارگاه و فایلهای صوتی روانشناسی

کارگاه های روانشناسی محلی برای آموزش نظریه ها، رویکرد ها و تکنیک های روانشناسی و آماده سازی روانشناسان و مربیان برای ورود به حوزه درمان و تعلیم و تربیت هستند.
کارگاه های روانشناسی در دو سطح قرار دارند : سطح عمومی که برای عموم افراد جامعه مناسب است و به ارتقای سطح سلامت روان جامعه  کمک می کند مانند کارگاه مهارت های زندگی ، کارگاه کنترل خشم ، کارگاه مدیریت اضطراب ، کارگاه آموزش مهارت های زناشویی ، مهارت های فرزندپروری ، کارگاه مهارت های ارتباطی ، کارگاه پیشگیری از اعتیاد و … می باشند . بسیاری از خانواده و همسران نیاز به حضور در این کارگاه ها دارند تا بتوانند بهداشت روانی خانواده خود را بهبود بخشند.
سطح تخصصی که ویژه دانش آموختگان رشته های روانشناسی و مشاوره است . مانند کارگاه درمان شناختی رفتاری (CBT) ، کارگاه روانپویشی کوتاه مدت ISTDP ، کارگاه درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT ، کارگاه زوج درمانی ، کارگاه تربیت درمانگر جنسی ، کارگاه طرحواره درمانی ، کارگاه خانواده درمانی ، کارگاه بازی درمانی ، کارگاه ذهن آگاهی ، کارگاه تربیت درمانگر اعتیاد ، کارگاه تحلیل رفتار متقابل TA ، کارگاه تربیت جنسی کودکان ، کارگاه مشاوره پیش از ازدواج و ….... برای دانلود کارگاه ها و فایلهای صوتی روانشناسی اینجا کلیک کنید

دانلود کتابهای فارسی و انگلیسی روانشناسی

کتاب وسیله ای است که دانش بشری به مدد آن از تباه شدن مصون می ماند و به آیندگان منتقل می شود. کتاب محصول تجربه‏ های بشری و خلاقیت‏های ذهنی و آموخته‏ های دراز مدت انسان است. سهم کتاب در انتقال دانش‏ها، گاهی به مراتب بیشتر و فراتر از دیگر ابزار آموزشی است.
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتاب‌هایی که می‌خوانید و انسان‌هایی که ملاقات می‌کنید./مک لوهان
کتاب، بزرگ‌ترین اختراع بشر است./ ویلیام شکسپیر
بهترین دوست من کسی است که کتاب‌هایی را به من هدیه کند که تا به حال نخوانده باشم./ لینکلن
دانلود کتابهای فارسی و انگلیسی روانشناسی در روان راهنما 

دانلود کتابهای فارسی         دانلود کتابهای انگلیسی

دانلود ایبوک روانشناسی

کارگاه آموزشی

فیلم روانشناسی

دانلود پاورپوینت روانشناسی

نرم افزار روانشناسی

دانلود کتاب روانشناسی

موسیقی آرام بخش