وین دایر : دانلود ویدئوهای وین دایر با موضوع قدرت تصمیم گیری ، اشتیاق در زندگی

وین دایر

وین دایر در ۱۰ مه ۱۹۴۰ در شهر دترویت آمریکا به دنیا آمد.  او بیشتر دوران نوجوانی خود را در پرورشگاه طی کرد. وین دایر در دانشگاه سنت جان به عنوان محقق کار می‌کرد.

در ابتدا کار در فرهنگستان را دنبال کرد و در همین زمان مطالب خود را در روزنامه به چاپ می‌رساند و به صورت آزمایشی به درمان‌های خصوصی می‌پرداخت. اما سخنرانی او در دانشگاه سنت جان که در مورد شیوه متمرکز شدن «افکار منفی» و «گفتگوی انگیزشی» بود دانشجویان را ترغیب به ثبت نام در کلاس‌های خصوصی اش کرد. آژانس ادبی به دایر پیشنهاد کرد که ایده‌های خود را به صورت یک کتاب جمع‌آوری کند و نتیجه آن کتاب «قلمرو اشتباهات شما» بود. اگر چه نخستین کتاب‌هایی که به فروش رفت بسیار اندک بود. دایر شغل تدریس خود را رها کرد و به کار تبلیغات در ایالات متحده مشغول شد و با سر سختی یک فروشگاه کتاب در زمینه مصاحبه‌های تصویری پیدا کرد، بالاخره تلویزیون ملی اجازه داد که دایر همراه با فیل دوناهو و مرو گریفین در گفتگوی شب حضور پیدا کند.

وین دایر ، همچنان برای ساخت یک سری از نوار کنفرانس‌های خود و همچنین تدوین کتاب جدیدش تلاش می‌کرد. شنوندگان نوارهای دایر همانند مخاطبان دیل کارنگی یا استیفن کاوی نبودند که تنها به حوزه تجارت ختم شوند. بنابر این پیام او دربارهٔ لحظه تفکر نو بسیار طنین انداز شد. او اغلب حکایاتی را از زندگی خانوادگی خود بازگو می‌کرد و در قالب این حکایات کارآزمودگی کنونی خود را نتیجه‌گیری می‌کرد. کتاب مرد خودساخته کتابی بود که به قسمتی از جذبه‌های خودش اشاره داشت. دایر به مخاطبانش توصیه می‌کند که واقع بین باشند چون ندای اعتماد به خود، همانند یک راهنمای معنوى انسان را کارآزموده می‌کند و همچنین به خوانندگانش پیشنهاد می‌کند که معنوى باشند.

دانلود رایگان  ویدئوی قدرت تصمیم گیری وین دایر

 

دانلود۱ دانلود۲

 

دانلود رایگان  ویدئوی حکمت مدرن از جهان باستان وین دایر

در ویدئوی حکمت مدرن از جهان باستان، دکتر وین دایر در یک سفر واقعاخارق العاده شما را به برخی از زیباترین بنادر جهان مانند رم و ناپل در ایتالیا، آتن،سانتورینی و میکونوس در یونان،استانبول،افسس در ترکیه آشنا می کند.پدر الهام در طول این سفر چندین سخنرانی روشنگرانجام میدهد و ما رابا بیداری نیروی درونی و خود واقعی آشنا می کند. لازم به ذکر است در این مجموعه دکتر وین دایر از اشعار مولانا بسیار استفاده کرده است

دانلود۱ دانلود۲

 

دانلود رایگان  ویدئوی اشتیاق در زندگی وین دایر

دانلود

 

روان راهنما

توجه : لینک دانلود فایلها بلافاصله پس از خرید ظاهر میشود و به ایمیل شما هم ارسال میشود(پوشه هرزنامه یا spam را چک کنید). در صورتی که پس از خرید با مشکل دانلود در مرورگر گوگل کروم مواجه شدید از این راهنما استفاده کنید. ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید (پسورد فایلها: ۱۳۵۷ و یا www.ravanrahnama.ir) ravanrahnama این مجموعه را ببینید bookh

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *