دانلود رایگان فایل صوتی کارگاه آموزشی فرزند پروری

دانلود رایگان فایل صوتی کارگاه آموزشی فرزند پروری در روان راهنما

فراگیری فنون فرزند‌پروری از اصول مهم تعلیم و تربیت قلمداد می‌شود. امروزه این فنون را با تدریس دروسی در دبیرستان و نیز با تشکیل جلسات و گروههای آموزشی به زوجین جوان منتقل می‌کنند. این فنون والدین را مجهز می‌سازد تا با آرامش و بدون توسل به خشونت یا تهدید, رفتار‌های مناسب را به کودکان خود بیاموزند.

همراه با تحولات تکنولوژیک در عصر حاضر, انفجار اطلاعات در سطح بین‌المللی و امتزاج فرهنگی, خانواده به نظم نوین و روش‌های تربیتی کارا‌تری نیاز دارد تا از یکطرف به استحکام کانون خانواده بیفزاید و از سوی دیگر بتواند شرایط منعطف و آزادی را در مناسبات خانوادگی ایجاد نماید تا فضایی آکنده از احترام, محبت و صمیمیت در خانواده حاکم گردد.

والدین با کسب تجربیات لازم از نحوه رفتار و تربیت فرزند اول, مهارت بیشتری را برای تعلیم و تربیت فرزندان دوم به بعد را کسب می‌کنند و گاهی نیز چنین تجربیاتی حاصل نمی‌گردد و بحران‌های خانوادگی پی در پی بروز می‌کنند.

اکنون زمان استفاده از روش “ آزمایش و خطا “ برای تربیت فرزندان سپری شده است. فراگیری روش‌های علمی از بدو ازدواج, آمادگی لازم برای مواجهه با اختلال رفتاری کودکان, که کما بیش در تمام بچه‌ها وجود دارد, را برای والدین فراهم می‌سازد. نتایج تحقیقات نشان داده است که فنون فرزند‌پروری از عاری از ویژگی‌های فرهنگی بوده و این تکنیک‌های رفتاری را می‌توان با ایجاد فضای مناسب آموزشی و فرهنگی مورد استفاده قرار داد.

 

علت مشکلات رفتاری کودکان

روش دستور دادن به کودک

روش تشویق و تنبیه

مقابله با لجبازی

 

مشخصات فایل

فرمت فایل:  mp3

زمان: ۱۰ ساعت

دانلود رایگان فایل صوتی کارگاه آموزشی فرزند پروری

دانلود فایلهای روانشناسی

مطالب مرتبط با دانلود رایگان فایل صوتی کارگاه آموزشی فرزند پروری

داد زدن کودک را چگونه از بین ببریم


صفحه اصلی دانلود کارگاه ، کتاب ، پرسشنامه ، ویدئوهای آموزشی ، پاورپوینت و نرم افزار


 

توجه : لینک دانلود فایلها بلافاصله پس از خرید ظاهر میشود و به ایمیل شما هم ارسال میشود(پوشه هرزنامه یا spam را چک کنید). در صورتی که پس از خرید با مشکل دانلود در مرورگر گوگل کروم مواجه شدید از این راهنما استفاده کنید. ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید (پسورد فایلها: ۱۳۵۷ و یا www.ravanrahnama.ir) ravanrahnama این مجموعه را ببینید bookh

شما ممکن است این را هم بپسندید

۶ پاسخ‌ها

 1. زهرا گفت:

  سلام چرا دانلود نمیشه
  فایل خرابه انگار
  من خیلی بهش نیاز دارم

 2. ناشناس گفت:

  سلام
  فایل برای باز شدن نیاز به رمز دارد
  چه رمزی را باید وارد کنیم؟؟

 3. علی گفت:

  سلام فایل دانلود می کنم ولی باز نمیشه

 4. delbari گفت:

  ممنون از سایت خوبتون
  در توضیحات نوشتین ۱۰ ساعت اما فایل سه ساعت و نیم است. میشه ادامه اش رو هم بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *