پرسشنامه احساس مثبت به همسر

پرسشنامه احساس مثبت به همسر دارای ۱۷ سوال برای اندازه گیری احساس های مثبت فرد نسبت به همسر خود است که در سال ۱۹۷۵ در کلینیک زوج درمانی دانشگاه ایالتی نیویورک ساخته شد.

پرسشنامه احساس مثبت به همسر یک ابزار ۱۷ سوالی است که برای اندازه گیری عواطف مثبت یا عشق به همسر شناخته شده است. این ابزار، اثر تماس ، تنها بودن با همسر ، بوسیدن و «نزدیک هم نشستن» را بر همسر می سنجد. این پرسشنامه را کسی که هفت کلاس درس خوانده باشد می تواند پاسخ بدهد؛ علاوه براین ، به آسانی اجرا و تصحیح می شود. به همین علت مقیاس بسیار مفیدی برای مشاوره و درمان زناشویی است. – هنجارها پرسشنامۀ احساسات مثبت نسبت به همسر» روی چندین نمونه از جمله ۴۶ مرد و ۴۶ زن که با آگاهی روزنامه انتخاب شدند و ۵۸ مرد ۵۶ زن (زوج) پریشان از بین مراجعان درمانگاه زوج درمانی دانشگاه ، اجرا شده است. میانگین مردان گروه اول ۵۲/۱۰۰ (۴/۱۲= SD) و زنان همان گروه ۲۵/۱۰۴ (۷/۹= SD) بود؛ و میانگین مردان مراجعه کننده به درمانگاه ۹۸/۸۳ (۲/۱۸= SD) و میانگین زنان همین گروه ۸۶/۷۳ (۴/۲۲= SD) بود. – اعتبار پرسشنامۀ احساسات مثبت نسبت به همسر» با ضریب آلفای ۹۴/۰ از یک همسانی درونی عالی برخوردار است.

دانلود پرسشنامه احساس مثبت به همسر

Positive Feeling Questionnaire (PFQ)

توجه:

کاربر گرامی ، بلافاصله پس از خرید ، دکمه ی دریافت فایل نمایان شده و نیز لینک دانلود به ایمیلتان ارسال می گردد.

با ما در روان راهنما همراه باشید


صفحه اصلی دانلود پرسشنامه استاندارد ، آزمونهای روانی ، تست و مقیاس


توجه : لینک دانلود فایلها بلافاصله پس از خرید ظاهر میشود و به ایمیل شما هم ارسال میشود(پوشه هرزنامه یا spam را چک کنید). در صورتی که پس از خرید با مشکل دانلود در مرورگر گوگل کروم مواجه شدید از این راهنما استفاده کنید. ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید (پسورد فایلها: ۱۳۵۷ و یا www.ravanrahnama.ir) ravanrahnama این مجموعه را ببینید bookh

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *