روانشناسی فروش ، بازاریابی و کارآفرینی : نبوغ خود را در فروش کشف کنید

روانشناسی فروش : نبوغ خود را در فروش کشف کنید

  • آموزش بازاریابی و فروش
  • استفاده از تجربه نوابغ فروش
  • ایجاد انگیزه کسب وکار و کارآفرینی
  • روش های پول دار شدن

دانلود فایلهای روانشناسی فروش

دانلود بخش اول سمینار

دانلود بخش دوم سمینار

دانلود بخش سوم سمینار

دانلود بخش چهارم سمینار

دانلود بخش پنج سمینار

دانلود بخش ششم سمینار

دانلود بخش هفتم سمینار

دانلود بخش هشتم سمینار

 

مطالب مرتبط با روانشناسی فروش

دانلود کتاب چه کسی پنیر من را جابجا کرد؟

دانلود کتاب قورباغه را قورت بده

 پژوهشها نشان می دهند چون در پس هر فروش انسان هایی وجود دارند، پس شناخت روانی انسان سبب می شود فروشندگان با روش ایجاد انگیزه به فروشهای بالاتر برسند. به قول کتاب نخست انسان و سپس کالا ، فروشندگان موفق، نخست به انسان و سپس به فروش می پردازند. روانشناسی فروش مطالعه علمی اثرات روان بر فروش و همچنین اثرات فروش بر روان است، امروز روانشناسی فروش بحثی جدی است که تاثیرات شگرفی بر موفقیت یا عدم موفقیت دایره فروش دارد.

همه آدمها فروشنده هستند شب و روز به ندرت اتفاق می افتد ما در حال فروش نباشیم. در واقع، ما همه به یک نوع فروشنده هستیم. وقتی با خانواده، همسر یا دوستان صحبت می کنیم در حال ارایه یک فکر یا یک تصمیم هستیم، حتی وقتی به فکر ساخت ارتباط موثر جهت رسیدن به خواسته هایمان باشیم در همه این موقعیت ها ما در حال فروشیم.

انسان هوشمند کسی است که در دوران زندگی خود درک می کند چه چیزی مهم و چه چیز مهم نیست. امروز یکی از مهم ها همین مهارت فروشندگی است. بهتر است بدانید فروش و روانشناسی فروش امری آموزشی و پرورشی است و همه می توانند آن را یاد بگیرند. به یاد داشته باشید در بازار جدید، فروش یعنی نفوذ (فروش=نفوذ) یکی از بخش های مهم روانشناسی فروش، نفوذ و کاریزما است.

کشف قانون علت و معلول در فروش : موفقیت یک فرایند است موفقیت یک حادثه نیست، شکست هم یک حادثه نیست. در واقع موفقیت قابل پیش بینی است و از خود رد پایی بر جای دارد. تحقیقات نشان داده اند اگر به تکرار، کاری که مردمان موفق انجام می دهند، انجام دهید هیچ عاملی در دنیا نمی تواند باعث شود شما به نتایجی که آنها رسیدند، نرسید.


صفحه اصلی دانلود کارگاه ، کتاب ، پرسشنامه ، ویدئوهای آموزشی ، پاورپوینت و نرم افزار


 

توجه : لینک دانلود فایلها بلافاصله پس از خرید ظاهر میشود و به ایمیل شما هم ارسال میشود(پوشه هرزنامه یا spam را چک کنید). در صورتی که پس از خرید با مشکل دانلود در مرورگر گوگل کروم مواجه شدید از این راهنما استفاده کنید. ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید (پسورد فایلها: ۱۳۵۷ و یا www.ravanrahnama.ir) ravanrahnama این مجموعه را ببینید bookh

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *