دانلود فایل صوتی کارگاه آموزشی درمان فراشناختی یا متاکاگنیشن

دانلود  فایل صوتی کارگاه آموزشی درمان فراشناختی در روان راهنما

دانلود فایل صوتی کارگاه آموزشی Meta-Cognitive Therapy  : در این دوره مقدماتی با اصول  درمان فراشناختی ، شناخت و فراشناخت ، تکنیک ها ، نحوه اداره جلسه و سبک های پردازشی آشنا می شوید.

مشخصات فایل

فرمت فایل:  mp3
زمان: ۱۱ ساعت

لینک دانلود فایل صوتی کارگاه آموزشی درمان فراشناختی  ⇓

 

مطالب مرتبط با دانلود فایل صوتی کارگاه آموزشی درمان فراشناختی
دانلود پکیج درمان فراشناختی . تطبیق ، تدوین و ویرایش شده توسط  دکتر سعید ملیحی الذاکرینی

دانلود فایلهای روانشناسی

اطلاعات بیشتر در ادرس زیر

https://clinical-neuropsychology.de/mct-psychosis-manual-farsi.html

فراشناخت گستره ای از عوامل به هم مرتبط را توصیف می کند و شامل هر نوع دانش یا فرآیند شناختی است که در تفسیر ، بازبینی با کنترل شناخت نقش دارند .

همه،افکارمنفی دارند و هرکسی گاهی افکار منفی خود را باور می‌کند. امّا همه دچار اضطراب،افسردگی و ناراحتی هیجانی پایدار و مداوم نمی‌شوند. پرسش مهم این است: آن‌چه هیجان‌ها و نحوه‌ی کنترل آن‌ها را تعیین می‌کند،نه «چیستی» افکار فرد (به چه فکرمی‌کند) بلکه چگونگی تفکّر فرد است. تفکّر را می‌توان به اُرکستر بزرگی تشبیه نمود که نوازندگان و آلات موسیقی زیادی در آن حضوردارند. برای تولید یک پیش‌درآمد قابل قبول ،وجود رهبر ارکستر ضروری است. فراشناخت به مثابه‌ی دفتر نُت و رهبر پشت تفکّر است. فراشناخت، کاربرد شناخت درباره‌ی شناخت است. فراشناخت فراورده‌ها و فرایندهای آگاهی را پایش (نظارت)، کنترل و ارزیابی می‌کند.


صفحه اصلی دانلود کارگاه ، کتاب ، پرسشنامه ، ویدئوهای آموزشی ، پاورپوینت و نرم افزار


 

توجه : لینک دانلود فایلها بلافاصله پس از خرید ظاهر میشود و به ایمیل شما هم ارسال میشود(پوشه هرزنامه یا spam را چک کنید). در صورتی که پس از خرید با مشکل دانلود در مرورگر گوگل کروم مواجه شدید از این راهنما استفاده کنید. ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید (پسورد فایلها: ۱۳۵۷ و یا www.ravanrahnama.ir) ravanrahnama این مجموعه را ببینید bookh

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *