پاورپوینت مدیریت خشم و عصبانیت به کمک روشهای روانشناختی

پاورپوینت مدیریت خشم در روان راهنما

تعداد اسلاید: ۱۸

توضیحات :

مدیریت خشم یکی از مهمترین مهارت هایی است که در زندگی لازم است بیاموزیم تا بتوانیم به خود و اطرافیانمان زمانی که دچار خشم می‌شویم کمک کنیم. همه ما در لحظه عصبانیت منطق و هوشیاری لازم را از دست می‌هیم و خود را محق می‌دانیم اما کمی بعد با آثار نامطلوب ابراز خشم کنترل نشده‌امان روبرو می‌شویم که حداقل آن عذاب وجدان و پشیمانی است.
احساس خشم نه خوب و نه بد است.
مانند هر احساس دیگری، پیامی را ارسال می کند که به شما می گوید که وضعیت ناراحت کننده است یا ناعادلانه و یا تهدید است و یا آیا واکنش زانو هایتان نسبت به خشم منفجر شدن است ؟ هرچند این پیام هرگز فرصتی برای منتقل شدن ندارد.
بنابراین، هنگامی که با شما بد رفتاری شده و یا رفتار اشتباهی در مورد شما انجام شده باشد، کاملاً طبیعی است که احساس خشم و عصبانیت کنید، در همین موقع است که شما آن را به صورتی ابراز می کنید که هم به خود و هم به دیگران آسیب می رسانید.
اگر خوی گرمی داشته باشید، ممکن است احساس کنید که دیگر از دستان شما خارج شده و کار کمی مانده که می توانید برای آرام کردن خود از آن استفاده کنید.
اما شما کنترل بیشتری نسبت به آنچه فکر می کنید بر روی خشم خود دارید.
شما می توانید یاد بگیرید احساسات خود را بدون آسیب زدن به دیگران ابراز کنید.
پاورپوینت مدیریت خشم ، آگاهی به احساس خشم، شناخت و مدیریت خشم، راهکارهای عملی کاهش خشم، افکار مرتبط با خشم، آگاهی شناختی به خشم

دانلود پاورپوینت مدیریت خشم

دانلود

 

با ما در روان راهنما همراه باشید


صفحه اصلی دانلود کارگاه ، کتاب ، ویدئوهای آموزشی ، پاورپوینت و نرم افزار


 

توجه : لینک دانلود فایلها بلافاصله پس از خرید ظاهر میشود و به ایمیل شما هم ارسال میشود(پوشه هرزنامه یا spam را چک کنید). در صورتی که پس از خرید با مشکل دانلود در مرورگر گوگل کروم مواجه شدید از این راهنما استفاده کنید. ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید (پسورد فایلها: ۱۳۵۷ و یا www.ravanrahnama.ir) ravanrahnama این مجموعه را ببینید bookh

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *