دانلود فیلم اتلو (دوبله فارسی) با موضوع هذیان خیانت در عشق

دانلود فیلم اتللو

فیلم عاشقانه و بسیار زیبای اُتِللو ساخته ۱۹۵۵ اتحاد جماهیر شوروی است. به کارگردانی سرگئی یوکتویچ. اُتِللو نمایشنامه‌ای عاشقانه و تراژیک اثر ویلیام شکسپیر است که در حدود سال‌های ۱۶۰۳ – ۱۶۰۴ میلادی نوشته شده‌است. در این نمایشنامه شکسپیر به مضمون

خیانت در عشق و اختلال هذیانی نوع حسادت می‌پردازد.

خلاصه داستان: اتِللو، به تحریک یکی از زیردستانش به همسر خود دِزدِمونا شک می‌کند و بی آنکه مسئله را با زن در میان بگذارد، بی‌رحمانه او را می‌کشد …
(پرده اول)

صحنه۱

ایاگو و رودریگو تصمیم میگیرند تا خانواده دختر را علیه اتللو بشورانند و لذت این ازدواج را بکام زوج تلخ کنند. دو مرد به برابانزیو، پدر دزدمونا، اطلاع میدن که دخترشان دزدیده شده است. برابانزیو به جستجو دخترش میرود. ایاگو در این لحظه موفقیت امیز رودریگو را تنها میگذارد و به اتللو میپیوندد. برابانزیو خشمگین است که دخترش او را ترک کرده است، بنابراین با راهنمایی رودریگو بدنبال اتللو میگردند….

هذیان بی‌وفایی همسر

وقتی شوهر اعتقادی هذیانی دارد که همسرش به او خیانت می کند زندگی هر دوی آن ها جهنم می شود . متاسفانه این اختلال به تازگی در برخی خانواده ها دیده می شود .
مرد به شدت عصبانی است که « چگونه این ننگ و خفت را تحمل کند » . او به همان شدتی عصبانی می شود که مردی که واقعا همسرش به او خیانت می کند .
وقتی از او بخواهید که به خاطر بچه ها این زندگی مشترک را حفظ کند ، ممکن است جواب دهد :« اگر شما به جای من بودید این بی ناموسی را قبول می کردید ؟»
مرد به شدت احساس ناامنی و عذاب می کند و از این که کسی حرف های او را تأیید نمی کند « به خدا پناه می برد » . او سال های طولانی رنج « عدم صداقت » همسر خویش را تحمل می کند در حالی که همیشه به این اندیشه است که روزی او را طلاق بدهد .

کیفیت فیلم : DVDrip

حجم فایل : ۸۱۳ مگابایت

دانلود فیلم اتللو

دانلود

مطالب مرتبط

سندرم اتللو


صفحه اصلی دانلود کارگاه ، کتاب ، پرسشنامه ، ویدئوهای آموزشی ، پاورپوینت و نرم افزار


توجه : لینک دانلود فایلها بلافاصله پس از خرید ظاهر میشود و به ایمیل شما هم ارسال میشود(پوشه هرزنامه یا spam را چک کنید). در صورتی که پس از خرید با مشکل دانلود در مرورگر گوگل کروم مواجه شدید از این راهنما استفاده کنید. ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید (پسورد فایلها: ۱۳۵۷ و یا www.ravanrahnama.ir) ravanrahnama این مجموعه را ببینید bookh

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *