ترک سیگار در یک جلسه به کمک هیپنوتیزم – استاد جرالد کین

ترک سیگار در یک جلسه به کمک هیپنوتیزم

هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم یکی از روشهای اثبات شده و مورد تأیید جهان است که با استفاده از آنها می توانید الگوهای رفتاری و نادرستی را که از بدو تولد در شما شکل گرفته است تغییر دهید و الگوهای درستی را که می خواهید جایگزین آنها نمایید. باید به شما یادآوری کنیم که افکار چنان قدرتی دارند که می‌توانند سازنده یا ویرانگر باشند. بنابراین باید افکارمان را هوشمندانه کنترل کنیم تا بتوانیم در زندگی به موفقیت‌های خوب و بزرگ برسیم

قدرت هیپنوتیزم برای ترک سیگار از مدت ها پیش اثبات شده است. توسط آن می توان در سطح عمیقی دید افراد را نسبت به سیگار تغییر داد و به آنها کمک کرد تا انگیزه خروج از این نوع اعتیاد را پیدا کنند.
تحقیقات زیادی نشان داده است که می توان توسط تلقینات هیپنوتیزمی انگیزه یک نفر را برای مقاومت در برابر نیاز به سیگار افزایش داد. همچنین بهتر است که در کنار هیپنوتراپی برای ترک سیگار، از برنامه های مکمل دیگر نیز استفاده شود.
همچنین هیپنوتیزم یکی از روش های بسیار قدرتمند برای ترک اعتیاد است. تحت شرایط مناسب می توان هم میل به مصرف مواد را کاهش و از بین برد و هم علائم پس از ترک را بدون دارو و رنج روانی تخفیف داد.

ترک سیگار در یک جلسه به کمک هیپنوتیزم

Gerald F. Kein – Conducting A Single Session Stop Smoking Program

Learn how to prepare your clients for success during the most important part of the session, the pre-induction interview.
When utilizing the powerful techniques presented, many clients actually become non-smokers prior to the actual formalized hypnosis segment of the session!
Stop smoking sessions average about 75% of your business. Learn how to be successful in this area and watch your income grow rapidly!
This program is, without a doubt, the most powerful and successful stop smoking single session program available anywhere today!

 

دانلود ویدئوی ترک سیگار در یک جلسه به کمک هیپنوتیزم

توجه:

کاربر گرامی ، بلافاصله پس از خرید ، دکمه دریافت فایل نمایان شده و نیز لینک های دانلود دوره ترک سیگار در یک جلسه به کمک هیپنوتیزم به ایمیلتان ارسال می گرد


صفحه اصلی دانلود کارگاه ، کتاب ، پرسشنامه ، ویدئوهای آموزشی ، پاورپوینت و نرم افزار


توجه : لینک دانلود فایلها بلافاصله پس از خرید ظاهر میشود و به ایمیل شما هم ارسال میشود(پوشه هرزنامه یا spam را چک کنید). در صورتی که پس از خرید با مشکل دانلود در مرورگر گوگل کروم مواجه شدید از این راهنما استفاده کنید. ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید (پسورد فایلها: ۱۳۵۷ و یا www.ravanrahnama.ir) ravanrahnama این مجموعه را ببینید bookh

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *