آموزش قانون و مسولیت پذیری به کودکان با اسلایدها انیمیشن جذاب

آموزش قانون و مسولیت پذیری به کودکان


با مجموعه پکیج های آموزش مهارتهای زندگی به کودکان با روان راهنما همراه باشید


تا به حال فکر کردید اگر در یک شهر هیچ قوانینی برای راهنمایی و رانندگی وجود نداشت نه برای عابر و نه راننده ، در خیابان ها خط کشی عابر پیاده نبود و در چهار راه ها چراغ قرمزی وجود نداشت چه اتفاقی می افتاد؟میتوان تصور کرد چه آشفته بازاری به وجود می آید و به ساعتی نمی رسد که زندگی در شهر مختل می شود و با این شرایط وقتی قانونی نداشته باشیم هیچ پیامد تنبیهی و جریمه ای هم برای افراد متخلف نمی توانیم در نظر بگیریم.پس اولین قدم برای اصلاح رفتار افراد متخلف وضع قوانین و آموزش قانون و مسولیت پذیری به کودکان است.

همه والدین دوست دارند که فرزندشان تابع قوانین و مقررات باشد و در مکانها و موقعیتهای مختلف رفتارهای مناسبی از خود نشان دهد. از طرفی مسئولیت پذیری هم مهارتی است که باید آن را به کودکان آموخت تا در آینده در ورطه زندگی اجتماعی دچار مشکل نشوند.

نظم اجتماعی برخاسته از ارزش ها و باورهای اجتماعی جامعه و فرد است. این باورها از مناسبات اجتماعی نشأت می گیرد. هر قدر روابط اجتماعی بر اصول اررزشی استوارتر باشد، نظم اجتماعی از سطح بالاتری برخوردار می شود. رد کردن چراغ قرمز، ریختن آشغال در خیابان‌ و بی توجهی به حق تقدم دیگران در موارد مختلف، فقط بخش کوچکی از رفتار‌های غیراجتماعی است که مدام در زندگی خود با‌ آنها روبرو می شویم.

در اهمیت آموزش قانون و مسولیت پذیری به کودکان باید گفت به طور قطع همه آحاد جامعه در این موضوع اتفاق نظر دارند که باید به قانون احترام بگذارند و این امر را به‌عنوان یک فرهنگ در جامعه باید نهادینه کرد، چرا‌که فرهنگ قانونمندی و قانون‌پذیری مستلزم رعایت حقوق همگان در همه اقشار و به‌تبع آن مستلزم جامعه‌ای مطلوب و در نتیجه خواست همه مردم خواهد بود. نتیجه‌ای که روح آرامش را در جامعه حکمفرما خواهد کرد و جامعه‌ای آرام، جامعه‌ای رو به‌پیشرفت را تجربه خواهد کرد.

پست مرتبط با آموزش قانون و مسولیت پذیری به کودکان  : آموزش  تیم ورک یا کارگروهی به کودکان

دانلود پکیج آموزش قانون و مسولیت پذیری به کودکان

به کمک اسلایدهای جذاب و انیمیشن

برای دانلود این مطلب با سایت روانشناسی روان راهنما همراه باشید.

 

برای تهیه ویدئوی آموزش مسئولیت پذیری و احترام به قانون به کودکان به وبسایت مهارتهای زندگی کودکان مراجعه کنید

آموزش قانون و مسولیت پذیری به کودکان

آموزش قانون و مسولیت پذیری به کودکان

توجه:

کاربر گرامی ، بلافاصله پس از خرید ، دکمه دریافت فایل نمایان شده و نیز لینک دانلود  به ایمیلتان ارسال می گرد

توجه : لینک دانلود فایلها بلافاصله پس از خرید ظاهر میشود و به ایمیل شما هم ارسال میشود(پوشه هرزنامه یا spam را چک کنید). در صورتی که پس از خرید با مشکل دانلود در مرورگر گوگل کروم مواجه شدید از این راهنما استفاده کنید. ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید (پسورد فایلها: ۱۳۵۷ و یا www.ravanrahnama.ir) ravanrahnama این مجموعه را ببینید bookh

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *