صدای دریا : تلفیق موسیقی و صدای ساحل دریا در اثر بی نظیری از دن گیبسون

صدای دریا : تلفیق موسیقی و صدای ساحل دریا در اثر بی نظیری از دن گیبسون

نمونه ای از کارکردهای موسیقی را میتوان در حیطه توان بخشی عصبی-روانی در بیماران روانی مانند افسردگی، اضطراب و یا توانبخشی کودکان عقب افتاده ذهنی مورد استفاده قرار داد. با شنیدن این موسیقی ها بجای آنکه مجبور باشید به طبیعت بروید، طبیعت نزد شماست.صدای دریا

گفته می شود موزیک درمانی با صدای طبیعت برای کمک به درمان بیماریهای عصبی و روانی، در بیماران روانپزشکی مانند افسردگی، اضطراب، اسکیزوفرنی و یا توانبخشی کودکان عقب افتاده ذهنی، ارتقاء بهداشت روانی، افزایش قدرت یادگیری و حافظه، کمک به بیماران مبتلا به آلزایمر، دمانس، کنترل دردهای مزمن و … بسیار مؤثر است.

موسیقی درمانی را روشی کرده‌اند که در جهت برخی اهداف درمانی که می تواند مواردی از جمله تقویت و ساماندهی سلامت روحی و جسمی افراد را به دنبال داشته باشند بکار می رود. به عبارت دیگر از موسیقی درمانی برای بازیافت ، نگهداری و تقویت سلامت جسمی و روحی و عاطفی استفاده می شود که توسط فرد متخصص بکار برده می شود.

تا بحال شده با شنیدن یک آهنگ آرامش‌بخش مانند صدای دریا احساس کنید زندگی زیباتر شده است؟ یا گاهی وقتی حوصله ندارید و ناراحت هستید، بخواهید به یک موسیقی آرام و ملایم گوش کنید تا حالتان بهتر شود؟

اگر شما هم این کارها را انجام می دهید، بدانید که دقیقا درست است؛ شنیدن یک موسیقی آرام و ملایم می تواند خلق و خو و روحیه ما را تغییر دهد، اعصاب را آرام کند و به زندگی انرژی ببخشد.

آهنگساز  Dan Gibson’s Soltudes

آلبوم       Spa
ژانر       New Age
سال تولید ۲۰۰۸
فرمت   MP3
کیفیت آلبوم          ۱۹۲kbps
حجم       ۴۶.۶MB

 

 Tracklist

  1. Pleasant Island Ease
    ۰۲. The Coconut That You Gave Me
    ۰۳. Resonance
    ۰۴. Rest And Relaxation
    ۰۵. uphoric Balance

دانلود موسیقی آرامبخش صدای دریا
دانلود رایگان کتاب


صفحه اصلی دانلود کارگاه ، کتاب ، پرسشنامه ، ویدئوهای آموزشی ، پاورپوینت و نرم افزار


توجه : لینک دانلود فایلها بلافاصله پس از خرید ظاهر میشود و به ایمیل ارسال نمیشود. در صورتی که پس از خرید با مشکل دانلود در مرورگر گوگل کروم مواجه شدید از این راهنما استفاده کنید. ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ravanrahnama این مجموعه را ببینید bookh

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *