موسیقی آرام بخش و آرامش روانی با با ملودی های زیبای لورن گولد

موسیقی آرام بخش لورن گولد

گوش دادن به موسیقی می‌تواند سرگرم کننده باشد، اما آیا ممکن است شما را سالم‌تر کند؟ موسیقی می‌تواند منبعی از لذت و خوشنودی باشد، اما تحقیقات نشان می‌دهد فواید روانشناسی دیگری نیز دارد. این باور که موسیقی می‌تواند روی افکار، احساسات و رفتارهای شما اثر بگذارد، چندان عجیب نیست.

اگر تجربه‌ این را داشته باشید که با گوش دادن به موسیقی مورد علاقه‌تان احساس انرژی و انگیزه کنید یا با شنیدن یک قطعه‌ احساس برانگیز اشک‌های‌تان جاری شود، پس به خوبی می‌توانید قدرت تاثیر موسیقی بر خلق و خو و روحیه را درک کنید.

اما تاثیرات روانشناسانه‌ موسیقی می‌تواند خیلی بیشتر از آنچه فکرش را بکنید، قدرتمند و گسترده باشد. موسیقی درمانی، مداخله‌درمانی است که گاهی برای بهبود سلامت روحی، کمک به بیمار در غلبه بر استرس و افزایش سلامت عمومی به کار می‌رود. حتی برخی از افراد عقیده دارند ذائقه‌ موسیقایی شما می‌تواند ارائه دهنده‌ نگرشی در مورد جنبه‌های گوناگون شخصیتی شما باشد.

موسیقی می‌تواند ذهن را آرام کرده، به بدن انرژی بدهد و حتی به مدیریت بهتر درد کمک کند

مجموعه ایی زیبا و آرامش بخش از ۱۳ قطعه اصلی است که هر کدام نشان دهنده استعداد موزیکال لورن گلد به حساب می آید. این قطعه های نیو ایجی از لحاظ فنی قابل توجه بوده و شنیدنشان بسیار لذت بخش می باشد. در میان این آهنگ ها تکنوازی های پیانویی وجود دارد که روح شما را به سوی آرامش هدایت می کند. از ترکیب کم نظیر فلوت ، سینتی سایزر ، پرکاشین و ساکسوفون در بعضی از قطعه ها هم نمی توان گذشت به خصوص زمانی که نیکلاس گان نوزاندگی آنها را بر عهده داشته باشد.

موسیقی آرام بخش لرن گلد

آهنگساز  Loren Gold
آلبوم       All Around Me
ژانر       New Age, Neoclassical
سال تولید ۲۰۰۱
فرمت     MP3
کیفیت آلبوم          ۱۹۲kbps
مدت زمان آلبوم     ۰۰:۴۶:۳۹
حجم آلبوم            ۵۹.۲MB

Tracks:

۰۱ Cascade 03:46
۰۲ Falling 02:15
۰۳ The Magic Mirror 03:58
۰۴ All Around Me 02:45
۰۵ Jake’s Dream 02:36
۰۶ Snow 02:57
۰۷ A Song For Nancy 04:08
۰۸ Midnight Blue 05:11
۰۹ The Morning After 04:24
۱۰ Sounds Of The Mersey 03:34
۱۱ Snow Revisited 03:34
۱۲ Searching 04:45
۱۳ Until Tomorrow 02:37

دانلود موسیقی آرام بخش

روان راهنما


صفحه اصلی دانلود کارگاه ، کتاب ، پرسشنامه ، ویدئوهای آموزشی ، پاورپوینت و نرم افزار


توجه : لینک دانلود فایلها بلافاصله پس از خرید ظاهر میشود و به ایمیل شما هم ارسال میشود(پوشه هرزنامه یا spam را چک کنید). در صورتی که پس از خرید با مشکل دانلود در مرورگر گوگل کروم مواجه شدید از این راهنما استفاده کنید. ترجیحا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید (پسورد فایلها: ۱۳۵۷ و یا www.ravanrahnama.ir) ravanrahnama این مجموعه را ببینید bookh

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *